Przejdź do głównej zawartości

Wpis na blogu utworzony przez Admin User

Targi motoryzacyjne MOTO EXPO

Targi motoryzacyjne MOTO EXPO

MOTO EXPO to największe targi samochodowe w Polsce i jedne z największych w Europie. Po raz kolejny szykujemy dla Was jedną z największych imprez motoryzacyjnych w tej części Europy. Jak co roku w MOTO EXPO czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji, pięknych samochodów oraz znanych i lubianych osób związanych z motoryzacją. Nie może Cię tam zabraknąć!

Największe targi motoryzacyjne w Polsce – MOTO EXPO, to świetne miejsce by zapoznać się z aktualną ofertą samochodową producentów z całego świata. Setki premier, dziesiątki specjalnie przygotowanych stref, to tylko część atrakcji, która czeka na odwiedzających – to właśnie dlatego nie może Cię tam zabraknąć!

  • Udostępnij

Opinie

Pokaż komentarze
  • Obraz Kinga SzejtnerKinga Szejtner - pią, 3 sty 2020, 00:53
    This is the second Photoshop course I have completed with Cristian. Worth every penny and recommend it highly. To get the most out of this course, its best to to take the Beginner to Advanced course first.

    The sound and video quality is of a good standard. Thank you Cristian.
  • Obraz Kinga SzejtnerKinga Szejtner - pią, 3 sty 2020, 00:54
    This is the second Photoshop course I have completed with Cristian. Worth every penny and recommend it highly. To get the most out of this course, its best to to take the